Dolar : (Alıs :- Satıs :) Euro : (Alıs :- Satıs )
Tel: 0 (352) 326 45 60

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Şirketimiz kurumsal kimliğinde tecrübeyi, diğer kurumsal müşterilerinin taşınma işlemlerinde de kullanmaktadır. Eğer bir üretici ya da tedarikçi iseniz, ürünlerin taşınması işlemlerini bizlere bırakarak gönül rahatlığıyla diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Titiz ve istediğiniz şekilde ürünlerinizin taşınmasını sağlayabiliriz. Başta tekstil olmak üzere birçok sektörde taşıma işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde birlikte belirlenecek araç modellerimizle ürünlerinizin taşınması sağlayabiliriz. Taşıma esnasında gerçekleştirilen sigorta kapsamında içiniz daha da rahat olacaktır. Bizimle bu konuda çalışmayı düşünüyorsanız iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da info@develinakliyat.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz
İleri teknolojili araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak stratejik iş ortaklarımızı arttırmak ve lojistik sektöründe ulusal marka olmaktır.

Misyonumuz
Müşterilerimize hızlı, ekonomik ve yenilikçi anlayış ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.